Klimat Dla ZiemiiSzkoła z klimatem
Newsletter

Bądź na bieżąco? Zapisz sie do newslettera!

Partnerzy i przyjaciele
Partnerzy i przyjaciele
Licznik odwiedzin: 24850539

Zielone Piekary

www.zielonepiekary.pl Strona internetowa organizacji ekologicznej z Piekar Śląskich, zajmującej się działaniem dla dobra społeczeństwa i środowiska

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie
Mrat

www.mrat.pl Strona internetowa Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie
Radio Żnin
www.radioznin.pl Internetowe Radio Żnin
Urząd Miejski w Żninie

 

www.um.znin.pl Strona internetowa Urzędu Miejskiego w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie).

 

Warszawskie Ekospotkania

www.ekospotkania.republika.pl Strona dla uczestników i sympatyków comiesięcznych "Ekospotkań" - spotkań integracyjnych nieformalnej grupy ludzi, którzy interesują się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska i ekorozwoju; spotkania odbywają się w celu poznania osób związanych z ochroną środowiska, wymiany doświadczeń i informacji, wspólnego poszukiwania natchnienia.

Szkolna Gablotka

 

www.szkola.firmowa.eu Codzienne miejsce spotkań uczniów, nauczycieli, rodziców i szkolnych webmasterów. Można tu znaleźć najnowsze informacje o projektach edukacyjnych, kampaniach i grantach oświatowych, czy też ciekawych konkursach dla uczniów. Można też wywiesić swoją ofertę lub informację.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii (KAPE)

www.zaklinaczedeszczu.pl Strona programu Kids4Future, który ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej dzieci w zakresie oszczędzania energii; zawiera materiały dla nauczycieli oraz gry i zabawy dla dzieci.

«12»